Organisasjonskart

 
Her finner du oversikt over ledere i de ulike enhetene og avdelingene i Nærøysund kommune

 

Kommunedirektørens stab

Kommunedirektørens stab
Funksjon Navn epostadresse
Kommunedirektør Hege Sørlie hege.sorlie@naroysund.kommune.no
Assisterende kommunedirektør Roy Harald Ottesen roy-harald.ottesen@naroysund.kommune.no
HR-sjef Jens Reidar Husby jens-reidar.husby@naroysund.kommune.no
Strategi- og samfunnssjef Camilla Vågan camilla.vagan@naroysund.kommune.no
Økonomisjef Fred Moen fred.moen@naroysund.kommune.no
Stabssjef Trine Kvalø trine.kvaloe@naroysund.kommune.no

 

Helse og velferd

Organisasjonskart Helse og velferd
Funksjon Enhet/avdeling Navn epostadresse
Kommunalsjef Helse og velferd Marit Pedersen marit.pedersen@naroysund.kommune.no
Stabsleder brukerkontor og ressursstyring Øyvind Bull oyvind.bull@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Helse og mestring Jenny Dolmen jenny.dolmen@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Helse og mestring/fysio og ergo Lillian Hatland lillian.hatland@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Helse og mestring/ Nav Nærøysund Rigmor Valen Bratland rigmor.valen.bratland@nav.no
Enhetsleder Rus og psykisk helse Solrunn Urdshals solrunn.urdshals@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Rus og psykisk helse/avdeling Kolvereid Berit Sofie Engelsen berit-sofie.engelsen@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Rus og psykisk helse/avdeling Rørvik Grethe Kvisterø grethe.kvistero@naroysund.kommune.no
Avdeliingsleder Rus og psykisk helse/Mestringsenheten Ingunn Kjønsø ingunn.kjonso@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Heldøgns omsorg Tove Severeide tove.severeide@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Heldøgns omsorg/NBBS Kolvereid 1. etasje Ingebjørg Elden ingebjorg.elden@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Heldøgns omsorg/NBBS Kolvereid 2. etasje Eskil Seem eskil.seem@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Heldøgns omsorg/Rørvik sykestue 2. etasje + Vestbo Lill Ingunn Kvalø Andersen lill-ingunn.kvalo.andersen@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Heldøgns omsorg/Rørvik sykesture 3. etasje Barbro L. Gravseth barbro.gravseth@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Hjemmebaserte tjenester Anita Hansen anita.hansen@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Hjemmebaserte tjenester/Hjemmesykepleie og hjemmehjelp Rørvik Gjertrud Grindvik gjertrud.grindvik@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Hjemmebaserte tjenester/hjemmesykepleie og hjemmehjelp Kolvereid Anne Toril Brøndmo anne-toril.brøndbo@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Hjemmebaserte tjenester/Sjøsiden, Bjørkåstunet, BPA Kolvereid Sissel Kongensøy sissel.kongensoy@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Hjemmebaserte tjenester/ Soltoppen Rørvik Ida Christine Waagø ida-christine.gjeseth
Enhetsleder Miljøtjenesten Ellen Westerberg ellen.westerberg@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Miljøtjenesten/avdeling Kolvereid Tora Mollan tora.mollan@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Miljøtjenesten/avdeling Rørvik Ann Kristin Trones ann-kristin.trones@naroysund.kommune.no

 

Oppvekst og familie

Organisasjonskart Oppvekst og familie
Funksjon Enhet/avdeling Navn epostadresse
Kommunalsjef Oppvekst og familie Kirsti Sandnes Fjær kirsti.fjar@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Austafjord skole Hallvar Rørdal hallvar.rordal@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Rørvik skole Tor Inge Sandnes tor-inge.sandnes@naroysund.kommune.no
Administrativ leder Rørvik skole Laila Elisabeth Olsen laila-elisabeth.olsen@naroysund.kommune.no
Inspektør Rørvik skole 1.-4. trinn Håvard Sørhaug havard.sorhaug@naroysund.kommune.no
Inspektør Rørvik skole 5.-7. trinn Vetle Sander Lysø vetle-sander.lysø@naroysund.kommune.no
Inspektør Rørvik skole 8.-10. trinn Beate Rasmussen beate.rasmussen@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Kolvereid skole Unni Berit Finne unni-berit.finne@naroysund.kommune.no
Inspektør Kolvereid skole 1.-7. trinn Anne Urdshals anne-h.urdshals@naroysund.kommune.no
Inspektør Kolvereid skole 8.-10. trinn Thomas Finne thomas.finne@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Gravvik Oppvekstsenter Anne Lise Aunet anne-lise.aunet@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Foldereid Oppvekstsenter Monica Rosø Skauvik monica.roso.skauvik@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Nærøysundet skole Mona Solsem mona.solsem@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Tårnet barnehage Lise Laugen lise.laugen@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Kolvereid barnehage/Værum barnehage Siv Øren siv.oren@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Austafjord barnehage Elin Johansen elin.johansen@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Kultur Tom Løkken Antonsen tom.l.antonsen@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Kultur/Kulturskolen Øyvind Nordstrand oyvind.nordstrand@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Kultur/Nærøysund bibliotek Gerd Torild Aune gerd-torild.aune@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Maks Monica Wannebo monica.wannebo@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Maks/voksenopplæring Solveig Solstad solveig.solstad@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Helsestasjon Ivar Kvalø ivar.kvalo@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Barnevern Heidi Aune heidi.aune@naroysund.kommune.no
Enhetsleder PPT Heidi Volden heidi.volden@naroysund.kommune.no

 

Teknisk

Organisasjonskart Teknisk
Funksjon Enhet/avdeling Navn epostadresse
Kommunalsjef Teknisk Håvard Hernes havard.hernes@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Kommunalteknikk Kurt Kristiansen kurt.kristiansen@naroysund.kommune.no
Driftsansvarlig Kommunalteknikk/vann og avløp Wiggo Johansen wiggo.johansen@naroysund.kommune.no
Driftsansvarlig Kommunalteknikk/veg og park Clint Larsen Clint-Andre.Larsen@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Byggdrift Erik Jakobsen erik.jakobsen@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Byggdrift/renhold Grete Moe grete.moe@naroysund.kommune.no
Avdelingsleder Byggdrift/idrett Trond Stian Jenssen trond-stian.jenssen@naroysund.kommune.no
Driftsansvarlig Byggdrift/bolig Bent Bråteng bent.brateng@naroysund.kommune.no
Driftsansvarlig Byggdrift/formålsbygg Ståle Øvereng stale.overeng@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Byggesak/oppmåling/plan Eli Egge eli.egge@naroysund.kommune.no
Enhetsleder Brann Yngve Torgnesøy yngve.torgnesoy@naroysund.kommune.no

 

Administrativ organisering (PDF, 82 kB)